/masāžas
spa
Klasiskā masāža ir ārstniecības metode, kura uz organismu iedarbojas kā mehānisks kairinājums. Masāža var iedarboties gan tonizējoši, gan relaksējoši - atkarībā no izpildījuma
un pielietotajām masāžas eļļām.
/ Vispārējā RELAKSĒJOŠĀ masāža
/ Vispārējā KLASISKĀ masāža
Apvieno relaksējošu pieskāriena darbību
ar ēterisko eļļu īpašībām. Masāžas laikā klients ne tikai ieelpo ēterisko eļļu smaržu, bet pats galvenais – tās sāk darboties caur ādu, iekļūstot iekšējos slāņos, un caur kapilāriem nonāk asinsritē.
Masāža tiek veikta ar bazalta akmeņiem, kuri ir izveidojušies vulkānu izvirdumos. Silto akmeņu enerģija, papildināta ar ēterisko eļļu aromātu, rada garīgo un fizisko līdzsvaru. Karsto akmeņu masāžai piemīt lielisks terapeitisks.
/ KARSTO AKMEŅU masāža
Fiziskai un emocionālai labsajūtai. Masāžā tiek izmantotas augstas kvalitātes eļļas, kas būtiski uzlabo ādas stāvokli - mitrina, baro un āda kļūst elastīga.
Unikāla atveseļošanās procedūra, kurā tradicionālas masāžas iedarbība ir savienota ar akmeņu dabas spēku.
Šī tehnika ļauj īstenot efektīvu sejas liftingu.
/ SEJAS MASĀŽA ar pusdārgakmeņiem
Masāža rada dzīves spēka pieplūdumu un labvēlīgi regulē iekšējo orgānu funkcijas.Masāža tiek veikta ar roku pirkstiem, plaukstām un koka nūjiņu, lietojot krēmus un eļļas. Masāža piemērota ikvienam - tā uzzlabo pašsajūtu un veicina ķermeņa atveseļošanos.
/ TAIZEMES pēdu masāža
/ AROMATERAPIJAS masāža
/ PĪLINGA masāža
/ SALDO APELSĪNU masāža
Atjaunojoša, mitrinoša un barojoša masāža visam ķermenim. Uztur ādas elastību, atjauno tvirtumu, mazinot celulīta negludumus un rada ādai vienmērīgu toni.
Masāža līdzsvaro prātu un ķermeni.
Masāža tiek veikta ar aromātiskām ēteriskajām eļļām, pielietojot „Marmas“ punktu tehniku. Šāda masāža ir labs veids, kā mazināt muskuļu saspringumu un nogurumu, uzlabo asinsriti un audus apgādā ar skābekli, fiziski un garīgi nomierina un atslābina, ļaujot
organismā ieplūst tīrai enerģijai.
/ CHAMPI masāža
/ ŠOKOLĀDES masāža
mazina saspringumu, stīvumu, sāpes un stresu.
atjauno, baro un nostiprina ādu
uzlabo limfas un asins atteci, samazina grumbu veidošanos, paaugsstina ādas un muskuļu tonusu.
...jutekliska un aromātiska masāža, kas dod iespēju izjust fizisku un garīgu labsajūtu, atbrīvoties no ikdienas spriedzes
un uzmundrina.
Šokolādes sastāvā esošais kofeīns, tanīns, polifenols un teobromīns novērš depresiju, mazina spriedzi, kā arī uzlabo garastāvokli.
atjauno, baro un nostiprina ādu
Relaksējoša ķermeņa masāža ar īpašu skrubi. Āda būs tvirta, svaiga un gatava uzņemt mitrinošus un barojošus ādas kopšanas produktus. Procedūra ieteicama ādas tvirtuma paaugstināšanai.
uzlabo fizisko stāvokli noņemot psihoemocionālo stresu un atbrīvojot dziļi slēptās emocijas
āda kļūst gluda, elastīga un gaiša
mazina un noņem galvas sāpes, noņem fizisko un garīgo nogurumu, atveseļo nervu sistēmu, uzlabo asinsriti, limfas darbību, uzlabo matu augšanu, novērš miega traucējumus, noņem kakla muskuļu saspringumu, uzlabo to darbību.
uzlabo limfas un asins cirkulāciju, noņem smaguma sajūtu kājās, noņem tūsku, palīdz pie varikozo vēnu problēmām, uzlabo reproduktīvās sistēmas darbību, uzlabo miegu, uzlabo iekšējo orgānu darbību, uzlabo ķermeņa tonusu.
mirdzoša, elastīga, gluda, mitrināta, dziļi pabarota un aromātiska āda, samazinātas ķermeņa aprises un kapilāru tīklojums
45 €
ILGUMS - 60 MIN
uzlabot asinsriti un limfas plūsmu, nostiprināt imūnsistēmu, izkustina pasīvos muskuļus, likvidē dažādas muskuļu sāpes, nostiprina saites.
REZULTĀTS
REZULTĀTS
ILGUMS - 60 MIN
35 €
REZULTĀTS
REZULTĀTS
ILGUMS - 75 MIN
ILGUMS - 60 MIN
40 €
45 €
REZULTĀTS
REZULTĀTS
ILGUMS - 60 MIN
ILGUMS - 60 MIN
40 €
40 €
REZULTĀTS
REZULTĀTS
REZULTĀTS
ILGUMS - 45 MIN
ILGUMS - 45 MIN
ILGUMS - 60 MIN
32 €
35 €
40 €
ILGUMS - 30 MIN
REZULTĀTS
30 €
Close
Ir jautājumi ?
Sazinies ar mums!
Mēs ar Jums sazināsimie!
Made on
Tilda